Spring trendy

Gdy za oknem pojawiły się pierwsze ciepłe dni, to już znak, że nadeszła długo wyczekiwana wiosna. Ciepłe kurtki, płaszcze i kozaki odstawiamy w głąb szafy, a zaczynamy się powoli zastanawiać co w tym sezonie będzie modne? Tym razem trendów postanowiłam poszukać w trzech największych sieciówkach, które najczęściej odwiedzam.

NEW LOOK

wk1_2016_hero_womens

Coraz częściej zaczynam zaglądać do tego sklepu. Tym razem przygotował on dla nas pastelowe kolory, zwiewne sukienki w kwiaty, a także kombinezony z szerokimi nogawkami. Oprócz tego, proponuje trakcyjne zestawy: czarne baleriny, białe szpilki, jeansy, a także sukienki w paski. Ma być świeżo i kolorowo.

H&M

Untitled

Dorzuca nam dodatkowo kilka propozycji długich sukienek, co już po woli zwiastuje trendy tego lata. Oprócz tego, spódnice pod kolano, lekkie szarości, a także mnóstwo kolorów.

RIVER ISLAND             

Untitled 1

Uwielbiam torebki tej marki! Są piękne, funkcjonalne, a przede wszystkim wytrzymałe. W Wielkiej Brytanii nadal trwa ich wyprzedaż. Ja sama pokusiłam się ostatnio na nowy model, a już mam chrapkę na następny! W River tej wiosny również rządzą żywe kolory!

3 211 komentarzy